Schneider electric unica má široký výběr nejen do domácnosti

Schneider electric unica má široký výběr nejen do domácnosti

Jedná se o vysoce modulární řadu, která má své přední místo nejen svojí kvalitou, ale i provedením, které výborně ladí s designem bytu. Výběr je tak velký, že si skutečně můžeme pořídit nejen vše na jednom místě, ale také za velmi výhodných cenových podmínek.

inteligentní domácnost

Výhody, které jsou jedinečné:

  1. Jednotné modulární strojky – prakticky pro celou řadu schneider electric unica (jedná se o unica colors, plus, quadro a top), jsou tyto univerzální strojky ideální. Je jedno jakou řadu zvolíme, protože půjdou bez problémů namontovat do všech. Jsou plně funkční a rozlišují se pouze na moduly. To znamená, že může být široký pouze na jeden vypínač nebo se rozdělit na dva moduly, které ovšem budou přesně pasovat do celého prostoru strojku. Pak je výběr rozhodně jednodušší a variabilní vzhledem k užívání systému daných modulů.
  2. Široká nabídka barev – můžeme bez problémů zvolit jakoukoliv barevnou kombinaci, podle designu bytu. Záleží na tom, zdali chceme mít vyměnitelný rámeček, který pak můžeme různě kombinovat s barvou malby nebo zvolíme jednotnou barvu. Je to naprosto jedinečná volba a výměna potrvá jen pár minut.
  3. Různé designy – strojek opět zůstává naprosto stejný a my si můžeme zvolit přesně to, co se nám hodí nebo líbí a provést změnu barev nebo vzhledu.

modré kontinenty

Řada plus – je velikostně a tvarově shodná s Unicou colors. Rozdíl je pouze v tom, že zde se střídají barvy na hlavní ploše rámečku, ale střední část je pouze ve dvou provedeních – polar a marfil, což znamená v bílé a krémové barvě. Rámečky jsou jednolité a střední část rámečku, tak zvaná dekorativní nelze vyměnit ani vyjmout.

Řada colors – u ní je to právě zase opačně. Tvar rámečku je stejný, jen hlavní část je v bílé nebo krémové barvě a barvou září menší dekorativní rámeček ve středu vypínače. Zde je možnost snadné výměny barevného provedení a tím se dá dobře přizpůsobit jakémukoliv barevnému tónu v interiéru. Případně také přijdou vhod, pokud chceme mít barevně odlišné vypínače a zásuvky.

pastelové zásuvky

Jednoduše se dá říci, že jednotvárnost a nudnost jednoho druhu vypínačů a zásuvek skončila, proto nechme, ať moderní produkt pronikne do našich domovů a barvy oživí interiér.