Váš příjem může na solidní půjčku bohatě stačit | Matask

Váš příjem může na solidní půjčku bohatě stačit

Máte strach, že když přijde řeč na váš příjem, tak vás v bance se žádostí o úvěr odmítnou? Máte i nějaké jiné potíže, například vroubek v registru? Pak je jasné, že v takové situaci nemá vůbec smysl chodit do banky, protože tam nemáte šanci na úspěch, ať už z hlediska posouzení vaší bonity anebo registrů. Vždyť už jen pouhý záznam v registru, byť by byl naprosto nevýznamný, je v bankovním domě důvodem k tomu, aby vás odmítli.

investice

Když si ušetříte svou snahu a čas a se žádostí o úvěr kontaktujete nebankovní společnost. Nemusíte kvůli tomu ani nikam chodit, protože online formulář, který k takové žádosti potřebujete, visí na internetu, na webových stránkách nebankovní společnosti. Již na první pohled je tedy jasné, že máte co do činění s moderní společností, která se svým klientům snaží vycházet ve všech směrech co nejvíce vstříc.

A o tom se můžete přesvědčit ještě na mnoha dalších úrovních. Vždyť velkou předností nebankovních úvěrů je možnost tolerance záznamů v registru anebo nižší bonity.
Pokud jde konkrétně o bonitu žadatele, pak je třeba uvést, že to, jak posuzuje finanční situaci klientů banka, neplatí v nebankovní společnosti. Ty mají úplně jiná měřítka, takže se klidně může stát, že klient, kterého banka odmítla kvůli špatné bonity, v nebankovní společnosti uspěje. Nebojte se proto požádat o nebankovní půjčku i v situaci, kdy vám dali bankovní úředníci najevo, že vaše šance uspět se žádostí o úvěr jsou mizivé.

prasátko

Vždyť právě pro všechny tyto případy je tady hypotéka bez doložení příjmu https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/, která se vyznačuje tím, že je možné nižší příjem tolerovat. Pokud bude dostatečný na to, abyste svůj dluh dokázali splácet, a pokud budete mít po ruce vhodnou záruku v podobě nemovitého majetku, máte půjčku doma, a to třeba již za pouhých několik krátkých dní!