Znáte to. Stále stejná nabídka zboží, vysoké ceny, kvalita nízká. Odvykněte si a najděte si masnu, pekařství nebo cukrárnu, kde | Matask

  • 8. 10. 2021
  • 0 Comment

Znáte to. Stále stejná nabídka zboží, vysoké ceny, kvalita nízká. Odvykněte si a najděte si masnu, pekařství nebo cukrárnu, kde

Nelíbí se vám, od koho jíte dennodenně potraviny? Je fajn znát název řetězce, ze kterého je máte. Jenže co prvotní dodavatel. Příčí se vám, že si kupujete potraviny od někoho, koho absolutně neznáte? Proto pro vás máme moderní řešení.

řada nákupních vozíků
Náměstí jsou plná stánků

Pokud zbožňujte farmářské trhy, skloubíte dvě věci. Pořídíte si chutné potraviny a odnesete si dobrý pocit, že podporujete malé farmáře, jejichž podnikání pokulhává právě kvůli supermarketům a hypermarketům, jejichž pobočky se rozrůstají závratnou rychlostí. Podporujete tak nejen podnikatele, ale i tuzemskou ekonomiku.
bedna s čerstvou zeleninou
Sledujte dění na náměstích nejen ve velkých městech. Pokud máte v rodině někoho, kdo chová slepice a je vám ochoten dát vajíčka, přijměte je a štědře se mu odměňte. Nejenže jsou vejce z obchodu drahá, slepice snášející tato nekvalitní vejce jsou k tomu všemu zavřená v klecích, jsou celý život vystaveni stresu, nemocím a nevyhovujícím podmínkám pro slepičí život. Maso a živočišné produkty z takto utrápených zvířat nesvědčí ani zdraví, ani společnosti, ani těmto bezbranným tvorům.

výborné uzeniny
Co si člověk sám neudělá, to nemá

Revolučním řešením se stává navrácení se ke svým kořenům. To jest obstarávání zahrádky a pořízení chovných zvířat za účelem obživy, která má smysl. Důležitým faktorem je mít velké prostranství, vyživenou půdu a chuť na každodenní povinnosti spjaté s tímto koníčkem.
Uvidíte, že si za několik let řeknete, jak dobrý to byl nápad. Nejen pro společnost či zvířata, ale i pro vaše zdraví. Máme pouze jedno a další si za peníze nelze koupit. Tak neváhejte a při dalším rozmýšlením se nad nákupem nalezněte zcela nové obchody a sortiment, jež vám a vaší rodině vykouzlí vřelý úsměv na tváři. Rozhodně neprohloupíte, ba naopak.