I oblečená žena dokáže muže svádět

I oblečená žena dokáže muže svádět

Také se rádi díváte na svou partnerku ze všech možných zorných úhlů? A zaregistrovali jste, že ženy mohou být velice sexy i oblečené, například v přiléhavém oděvu, naboso, v leže na břiše se zdviženými nohami v kolenou? Někdy postačí odhalit bosá chodidla, lýtka z tříčtvrtečních kalhot a záda, která odkryje krátké tričko do pasu, a vám se z toho pohledu zatočí hlava. Žena dovede svádět muže mnoha způsoby a leckdy je vkusné a slušivé oblečení více sexy, než kdyby pózovala cílevědomě zcela nahá.

hezká dívka

Výhodou ženského těla jsou jeho křivky, proto i některé typy oděvů mohou navodit erotické vzrušení nebývalého rázu, jen vědět, jaké, aby to mělo požadovaný efekt.

Barevné kontrasty – čím barevněji se ženy oblékají, tím více erotického vzrušení to přináší – toto je známý a dobře prozkoumaný psychologický jev. Zapomeňte na šedou a černou, velmi svůdné jsou zejména barevné kontrasty, např. červené triko s modrými kalhotami, bílá halenka a zelená sukně, žluté tílko a červené tříčtvrteční sportovní tepláky atd.

oblečené ženy

Když se chuť na milování vytratí jako pára nad hrncem

V životě se stávají situace, kdy na sex nemáme ani pomyšlení. Jsou to například chvíle před zkouškou na vysoké škole, výběrové řízení u zaměstnavatele, anebo docela prosté a mnohdy i velmi hloupé rodinné konflikty. Všechny tyto situace, a spolu s nimi i řada dalších podobných má společného jmenovatele, a tím je stres. Ve stresu klesá hladina testosteronu téměř k nule a v krvi doslova vře adrenalin. Jestliže ovšem stresové hormony nehodlají poklesnout a obtěžují nás dlouhodobě, stres přechází do chronické formy, a ta je velmi nebezpečná.

Jestliže vám tedy kvůli tomu ubývá erekce a váš penis je jen ohebnou hadičkou, zaměřte se na likvidaci stresových podnětů a vypomáhejte si při tom vhodnými bylinkami, nejlépe Ženšenem, Macou peruánskou nebo Ashwagandhou, a pro ženy vhodnou bylinou Shatavari. Bylinky dobře poslouží jako náhrada Viagry.