Jsou diety špatné?

Jsou diety špatné?


O dietách se vedou leta již velké spory. Je pravdu, že snad každou chvíli vyplují na povrch nové a nové. Která je ovšem ta správná, na to lze těžko hledat správnou odpověď. U zdravotních diet je to vcelku jednoduché. Většinou je předepisuje lékař na základě znalostí zdravotního stavu, věku pacienta, pohlaví, zátěže a také dokonce pracovního vytížení či stresu. Taková dieta je sestavena jaksi na míru, aby prospívala zdraví a také se to tak děje. Komerční diety jsou trochu záludné a některé mají za úkol spíše prospívat nějakému kontu a ziskům prodejců. Nicméně i zde se naleznou výjimky, kdy i odborníci souhlasí s jejich účinky. Dá se říci, že bude záležet, z jakého úhlu se na dietu budeme dívat.

lékař

Ideální doba, kdy začít

Těžko se dá říci, že zrovna teď je ta nejlepší doba. Každý z nás to má v životě nastavené jinak. Daleko důležitější je, se rozhodnout, že nechceme, aby nadváha nebo obezita nám sužovala život, omezovala náš pohyb a stále nám zmenšovala šatník. Poté je ideální doba ihned, jak se rozhodneme. Pokud přece jenom nemáme dost silnou vůli, abychom ještě odolali pochoutkám ve spíži nebo naší lednici, tak si můžeme zakoupit Adipex rychle-hubnuti a s tím rozhodně chybu neuděláme. Již žádný vlčí hlad v nočních hodinách nebo nesmyslné bloudění v lednici hrozit nebude. To nás stejně svádělo ke zbytečně získaným kaloriím navíc.

obézní paní

Co ty pneumatiky? Ty si nikdo nekoupí

Je pravdou, že o takový materiál skutečně nikdo nestojí. Možná je ale dobré zkonzultovat s lékařem, proč se tak najednou objevily. Totiž ten kdo bere nějaké léky, tak také může snadno tento bonus získat jejich působením v těle. Pozor na stres, který je pěkně zrádný, protože vyrábí hormon kortizol. Jenomže ten bude stát za tím, že způsobuje tloustnutí v oblasti břicha. Do boje se vydáme tím, že se zkusíme co nejméně stresovat, držet dobře tělo, správně dýchat a tím posilovat zádové, břišní šikmé svaly a především nebudeme hladovět. A to by bylo, kdyby se nám nepodařilo pneumatiky vyfouknout.