Krásné dětské stany

  • 18. 5. 2020
  • 0 Comment

Krásné dětské stany

Krásné dětské stany

Všechny děti milují, když mají nějaký svůj domeček. Místo, kam se mohou schovat před světem a žít si své sny. Kupte jim dětský domeček do bytu, ve kterém se budou cítit skvěle, a nebude záležet na počasí. Pokud byste pro ně chtěli také nějaký úkryt na zahrádku, aby měly svůj prostor v průběhu teplých měsíců i venku, určitě u nás můžete vybrat nějaký i na ven.

Nebude to jen obyčejný domeček, obyčejný stan – nabízíme mnoho variant, kdy se jednou může jednat o hasičský vůz, dinosauří hrad, obchod, domeček se zahradou, nebo třeba klasický stan s potiskem autíček či princezen. Splňte svým dětem sen, fantazii se meze nikdy nekladou a každé z dětí dokáže takový dárek ocenit jiným způsobem, ale jsme si jisti, že jejich očka budou zářit radostí.

stan pro děti

Takový stan na hraní může být perfektní i pro případ, kdy doma nebo na zahradě pořádáte dětskou oslavu! Ne každý má prostor na skákací hrad, který byste si mohli půjčit – právě pro takový případ jsou skvělé stany, které mají například právě zahrádku nebo jsou propojeny tunelem, a děti se mohou opravdu vyřádit.

Nejrůznější druhy, rozměry a barvy

V nabídce jsou samozřejmě domečky různých velikostí, takže lze vybrat takový, který se bude hodit do menšího i většího pokojíčku. Tunely jsou vhodné především pro menší děti, které je opravdu dokáží ocenit a líbí se jim, když se mohou proplazit z jednoho stanu do druhého. Domeček v podobě prodejny se hodí perfektně i do prostoru školky nebo nějaké dětské organizace, kam si děti mohou nastěhovat věci k prodeji a skvěle si užijí hru na obchod.

dětská radost

Potěšte své dítko i jeho kamarády a vybavte mu pokojíček moderním doplňkem, po kterém každý malý človíček touží. Pro někoho je ideální forma indiánského tee-pee, někdo touží spíše po motivu s dinosaury. Perfektní je, že lze udělat krásné osvětlení, nastěhovat dovnitř polštářky a když na to přijde, děti mohou v domečku i přespat.