Nábytek z bambusu

Nábytek z bambusu

Pokud se někdo rozhodne pro nábytek na míru, svědčí o jeho originální osobnosti, které na svém domově skutečně záleží a nespokojí se jen tak s něčím. A když už originalita, tak se vším všudy. Obyčejné dřevěné skříně už nestačí. Zkuste ty z bambusu.
Ačkoli je bambus vlastně travina, má tendenci dřevnatět. A právě v takovém stavu se vyhledává. Jeho unikátní vlastnosti jsou totiž opravdu výjimečné. Zde je alespoň několik z nich:bambus + orchidej + kámen.jpg

  • Pevnost

V některých ohledech je tento materiál pevnější než beton. Navíc jeho hmotnost není taková jako právě u betonu, takže se často používá také ve stavebnictví.

  • Tvarování

Jednoduché tvarování je vlastnost, kterou skutečně vyniká. Pomocí působení tepla a tlaku nebo forem se dá upravit do mnoha různých tvarů.

  • Originalita

Použití tohoto materiálu zatím není tak běžně, jako u dřeva. Pokud tedy usilujete o jedinečný design svého domova, určitě po něm sáhněte.

  • Nepodléhá vlhku

Tuto vlastnost oceníte především v případě, chcete-li jej použít v koupelně či kuchyni.

  • Rychlá obnovitelnost

Zatímco stromy se dospělosti dočkají po několika desetiletích, bambus za 24 hodin může vyrůst až o metr.zdřevnatělý bambus.jpg
Bambusu Sten-skrine se rozhodně nikdo nebrání. Používá jej jako dekorační prvek do výplní posuvných a skládacích dveří v hliníkovém rámu. Nabízí širokou barevnou paletu tohoto neobyčejného materiálu, takže lze skutečně z čeho vybírat.
STEN vyrábí již 20 let nábytek na míru. V jejich sortimentu najdeme kromě skříní na míru také kuchyně, knihovny, předsíňové stěny, noční stolky a další nábytek. Pyšní se svým individuálním přístupem ke každému zákazníkovi zvlášť, přičemž on je ten hlavní, podle kterého se postupuje. Před zhotovením si zákazník prohlédne 3D vizualizaci, na jejímž základě se rozhodne, zda je potřeba ještě něco dopilovat nebo se může začít vyrábět. Firma se snaží pomáhat v odborných aspektech, jinak je skutečně vše na představách klienta.