Pro malé fotbalisty

Pro malé fotbalisty

Máte doma malého fotbalového nadšence? Je velkým fanouškem těch nejznámějších hráčů, jako je Ronaldo, Messi, Neymar, Bale, Suárez, nebo Petr Čech?
Chtěl by být jako oni? Trénink je jistě ku prospěchu nejenom pro jeho draví, ale také pro psychickou stránku. Děti si rády hrají a při sportu se naučí nejenom vítězit, ale také prohrávat. Jsou v kolektivu, najdou si nové kamarády a seznámí se s přáteli. Má to spoustu výhod, když se děti zapojují do různých kroužků, ať už se jedná o sport nebo o jiné záliby. Nic by se samozřejmě nemělo přehánět, takže trénink v pěti letech na pět hodin denně je asi už trochu přes čáru, to jistě pochopí každý, že to je extrém, ale zase na druhou stranu, když to malého hráče baví, tak proč ne?černobílá fotografie

Ten pravý „kopačák“

Kdo by ho nechtěl mít doma přímo v pokoji? Konečně si Váš malý fanoušek může splnit své přání. Jistě to pro něj bude vhodný a výborný dárek, když mu pořídíte „kopačák“ na sezení nejlépe přímo do jeho pokoje.
Sedací vak fotbalový míč může být běžnou součástí každého dětského pokoje. Samozřejmě, že ho více ocení ti, kteří jsou hráči a nadšenci tohoto sportu.

  1. Praktické a moderní posezení

Jistě i jako maminka oceníte, že mohou Vaše děti konečně sedět na něčem pořádném. Třeba přijde na mysl i to, že máte náhradní sezení pro návštěvu nebo v době, kdy do pokoje přijde celý tým na návštěvu.

děti sedí zády

  1. Snadno jej udržíte v čistotě

Design je jistě jasný, má evokovat pravý kopačák. Jenomže přesně takový míč nikdy není v čistotě. Ovšem pytel rozhodně bude, protože ten se snadno udržuje čistý. Lehce přetřete vlhkým hadříkem a všechny nečistoty jsou pryč.

  1. Pokojíček bude vypadat stylově

Jen tak někdo nemá pokojíček vybaven pravými suvenýry a doplňky podle toho, co má nejraději. Sledovat zápas bude moci Vaše dítko opravdu stylově! Každý dětský pokojíček si zaslouží, aby vypadal náramně. Fanděte společně a užívejte si zábavu.