Vířivka, whirlpool nebo sauna?

Vířivka, whirlpool nebo sauna?

Každý z těchto produktů je příjemný a má potěšit nejenom naše tělo z pohledu fyzických vlastností, ale zároveň má uspokojit naši duši a to právě příjemným prožitkem.

Chvilky odpočinu a relaxace

Chcete se také sblížit s těmito příjemnými a uklidňujícími prvky? Pak se nerozhodně nechejte hýčkat například ve vaší vířivce. Toužíte ještě více po příjemnějším odpočinku a relaxaci? Pak využijte vonných esencí, které se volně přidávají právě do vířivek, whirlpoolu nebo do sauny.

  • Každý má rád vůně a tyto jsou zde připravené jenom pro vás a vaše příjemné prožitky. Široká škála různých produktů vám vnukne pocit, že jste výjimeční a že můžete mít cokoliv, co chcete. Jarní a svěží květinové vůně. Zemité a spíše dřevité, které se hodí kamkoliv do přírody, na vaši zahradu či do areálů. Vzácností jsou také bylinné, u kterých máte pocit, že vás léčí. Bylinky mají vždy své specifické přírodní kouzlo, které bude odtajněno alespoň trochu vůní, kterou budete moci cítit, když budete odpočívat. Vyčistíte si hlavu a dopřejete si opravdu krásný a příjemný zážitek. Vůně totiž znásobí naše smysly a jejich vnímání si mnohdy ani neuvědomujeme, ale je rozhodně výrazné. Každá žena se ráda halí do vůně, kterou má v oblibě, proto si také můžete dopřát specifickou oblíbenou koupel v teplé vodě, kde vám budou pomalinku a zlehka bublat bublinky kolem vašeho těla, nebo odpočinek v horkém prostředí zvaném sauna. Ať jde o teplý vzduch nebo o relaxační vodu, která povzbudí vaše smysly, v tomto si rozhodně můžete vybrat podle své vlastní představy, vždy se budete cítit ještě lépe s příjemnými vůněmi.

Dostaví se odpočinek, uvolnění a prožití relaxace formou vašich smyslů. Existují malé lahvičky od 20 ml, které můžete vyzkoušet v mnoha verzích, až po ty největší a těmi jsou 3 000 ml. Jahoda, citronela, rozkvetlá louka, máta, vanilka, moře, eukalyptus nebo dokonce Austrálie? Můžete si vybírat podle své nálady. Pro potěšení smyslů je to nejlepší prožitek.

Zahalení do světa vůní

Přední návrháři v oblasti vůní vymýšlejí neustále něco nového, a proto jsou zde i tyto vonné esence, které se přidávají právě do tak báječných a příjemných prvků, jakými je sauna nebo vířivka.whirl