Evidence zakázek – řešení nejen pro firmy

Evidence zakázek – řešení nejen pro firmy

Zakázky jsou přítomny neboli existují od počátku civilizačního procesu. Nejen obce potřebovaly pro běžný chod zajištění infrastruktury, která právě život a existenci obcí poskytovala. Typickým příkladem jsou hradby, ulice, vodovody či vojenské, policejní nebo finanční služby.

Jedná se zkrátka o nákup zboží, zadání práce nebo jakékoliv činnosti, stejně tak objednání díla či služby. Vše je realizováno na základě písemné formy, tj. smlouva, faktura apod. mezi zadavatelem a jedním či více dodavateli.
stahování nyní.jpg

Adekvátní program je úsporou času

Při volbě programu evidence zakázek máte garanci v poskytnutí mnoha výhod. Prioritou je nejen ulehčení práce, tím tak logicky i časové úspory. Práce je více efektivní. A především veškeré záznamy a podklady jsou na jednom místě. Při správě zakázek si lze evidovat záznamy, které se týkají průběhu jejich řešení, tj. do začátku až po ukončení.

Základním modulem je fakturace, tj. zakázka, nabídka, faktura či dodací list. Vše si lze usnadnit včetně možnosti generování různých dokumentů pro nabídky, dodací listy či potvrzení zakázky, stejně tak i dobropisy, platby v hotovosti, atd. Využít můžete různé sestavy a statistiky, rovněž i potenciální propojení s nákladovým účetnictvím a s kartotékou všech zákazníků.

Díky efektivnímu programu je reálné propočítání provizí až za čtyři prodejce, za zákazníka a zakázku. Provize může být i odstupňovaná v závislosti na poskytnutém rabatu. Prostřednictvím propojení na saldokonto odběratelů budou faktury automaticky zaúčtovány coby otevřené položky.
fb na monitoru.jpg

Díky jednoduché evidenci plateb je umožněno k jednotlivým fakturám přiřadit platby a mít přehled o veškerých otevřených fakturách zákazníka. Účinný je taktéž modul upomínek, jenž nabízí funkci, jako je vytváření různých předloh upomínek, různé typy formulářů pro korespondenci se zákazníkem apod.