Snadná cesta k levnému bydlení

Snadná cesta k levnému bydlení

Možná, že právě usilovně přemýšlíte nad tím, jak to udělat, abyste i vy dosáhli na vlastní bydlení, a to i přes to, že vám na účtu neleží milióny, a banka se na vaši žádost o hypotéku příliš přívětivě netváří. Nevěšte hlavu, přesně v takové situaci se nachází celá řada Čechů. A mnohým z nich to nakonec v bance s hypotékou vůbec nevyjde. Ovšem ani to nemusí zásadně vadit, pořád je zde jedno rozumné řešení, které vám přijde vhod ve chvíli, když už si budete myslet, že se svého snu budete muset vzdát.

Pro všechny, kdo chtějí bydlet pod vlastní střechou, ale nejsou příliš nároční na prostor – tedy na velikost podlahové plochy, jsou zde celoroční mobilní domy.

Jedinou nevýhodou takového bydlení je, že vám nemůže nabídnout více, než pár desítek metrů čtverečních podlahové plochy. Ovšem hned poté následují samé velké výhody.

To, co je pro mnoho zájemců o bydlení rozhodující, je jeho cena. A v tomto případě budete jednoznačně nadšení, protože nový dům podle vašich představ můžete získat již za bezkonkurenční cenu jednoho miliónu korun, a pokud budete opravdu nenároční, tak vás může stát ještě méně. To platí i v situaci, kdy nehledáte bydlení na celý rok, ale pouze zázemí pro vaši sezónní rekreaci.

bird-house-72332_640

Pro tyto stavby je typické, že nemají základy pevně spojené se zemí. Díky tomu je můžete libovolně přesouvat z místa na místo s pomocí speciálního vozidla. Stavba vzniká v areálu výrobce, a ten vám ji v hotové podobě přiveze až na místo určení – odpadnou vám tedy veškeré starosti se stavbou. Navíc své bydlení můžete přesunout jinam i kdykoli v budoucnu, kdy se rozhodnete přestěhovat.

brittany-1647551_640

Velkou výhodou je jistě i to, že se ušetříte shánění stavebního povolení, protože tam, kde nejsou základy pevně spojené se zemí, není potřeba.

Proto neváhejte a nechte si vyrobit vlastní domek na míru vašim potřebám za skvělou cenu!