I u televize můžete hubnout. Jen vědět, jak na to!

I u televize můžete hubnout. Jen vědět, jak na to!

Cukr a alkohol jsou metlou lidstva. Obojího bychom se v nadměrném množství měli vystříhat. A to proto, že jak cukr, tak i alkohol způsobují z á v i s l o s t.

Ne nadarmo se bílému cukru přezdívá bílý jed! bohužel už i naše děti získávají závislost na sladkých muffinech, sušenkách, bonbonech, a to díky tomu, že výrobci záměrně do těchto sladkostí přidávají více cukru, než je vůbec zdrávo. Říkáte si, jak je to možné, že to nikdo nekontroluje? Především by to, co děti jedí, měly kontrolovat jejich maminky.

bílý jed cukr

Především rodiče jsou způsobilí a zodpovědní za zdravý vývoj jejich dětí, a proto bychom jim i my měli být příkladem. Pokud jste ale rodiče otylí či máte pár kilogramů navíc, než byste měli mít, zamyslete se nad tím, zdali jste vzorným příkladem zdravého stravování pro vaše děti.

A když už se nedokážete přinutit k hubnutí kvůli vám, zkuste to alespoň kvůli vašim dětem. Díky i nastavené dietě získáte mnoho nových informací o zdravých produktech a vyvážené stravě, což pak můžete zařadit i do rodinného jídelníčku.

V prvé http://synonymus.cz/v-prve-rade-121/ řadě přichází krok číslo 1, a to podívat se na svou váhu otevřenýma očima a bez příkras. Zjistěte si tedy váš b o d y m a s s i n d e x, což je ukazatel, kterým byste e měli i nadále řídit. Nejlépe bude, když si necháte BMI vypočítat https://www.bmikalkulacka.cz/ na webovém portále, který se hubnutím zabývá.

obezita před televizí

Už nezůstávejte uzavřeni ve svém bytě před televizní obrazovkou, ale začněte s dětmi provozovat společné hry, procházky a zbavte se tak stresu z nadbytečných kilogramů. Protože už jen rozhodnutím hubnout a změnou stravovacích návyků, zvýšeným pohybem, se dostáváte do jiné aktivnější roviny a začne vám být lépe na duši.

K hubnutí vám dopomohou i doplňky stravy, které jsou uzpůsobené pro různé váhové kategorie a pro časovou délku, pro kterou se rozhodnete. Anebo si můžete již přímo balíček dietního stravování objednat, aniž byste museli přemýšlet nad tím, co konkrétně budete volit.