MÓDNÍ TRENDY LETOŠNÍHO PODZIMU

MÓDNÍ TRENDY LETOŠNÍHO PODZIMU


Odhalená ramena
Kousky s odhalenými rameny budou frčet i na podzim a v obchodech jich najdete skutečně nepřeberné množství. Nejvíce se tento trend vyskytuje na tričkách, různých halenkách a šatech. Chybu určitě neuděláte, pokud sáhnete po modrém, volnějším, pruhovaném tričku v boho stylu, které necháte lehce spadnout z jednoho, nebo obou ramen a vytvoříte tak trendy outfit.

bunda
 
Dlouhé kabáty ke kotníkům
Opravdu výrazně dlouhé kabáty, které sahají až ke kotníkům, si mohou dovolit jen velmi vysoké ženy. Tento trend, tak bohužel není pro každého, pokud však máte to štěstí, že jste opravdu vysoké, tak si nějaký pěkný hnědý, nebo béžový dlouhý kabát, určitě zamilujete.
 
kožená bunda

Bomber a křivák
Dva typy bundiček, které budou slušet každé ženě a jsou skutečně trendy. Pokud navíc, některou z těchto bund, doplníte romantickými květovanými šaty, budete za hvězdu.
 
Samet
Letošní podzim přichází na řadu starý, známý samet, který by měl být znovu v kurzu. Tento trend bude mít nepochybně svoje milovnice i odpůrkyně. Například, ale takovým sametovým tričkem, určitě neuděláte chybu a alespoň vyzkoušíte, zda se Vám na sobě tento materiál líbí, nebo se v něm takzvaně necítíte.
 
Kostky
Kostkované vzory jsou stále v kurzu a bude tomu tak i letošní podzim. V obchodech se teď hojně vykytují například kostkované, košilové šaty, které jsou velmi slušivé. Kostky se pravidelně objevují na podzimních kabátcích, ale i na doplňcích, jako šály, rukavice, či čepice. Pokud si nejste jistí, s pěknou šálou v neutrálních barvách neuděláte chybu.

černá bunda
 
Chokery
Asi všechny známe klasické chokery, koženkové či jiné proužky, které se zkrátka umístí na krk. Chokery se ale dostávají do popředí i v souvislosti s oblečením. Trendy budou trička, ale i šaty s pokerem, můžete také nalézt sametové kousky v kombinaci s pokerem, takže rovnou dva trendy v jednom.

MÓDNÍ TRENDY LETOŠNÍHO PODZIMU
4.1 (82.5%)8