Je to tady, úspěch je tu!

  • 30. 4. 2023
  • 0 Comment

Je to tady, úspěch je tu!

Všichni chceme být úspěšní, bohatí, cestovat, hrát si, dělat nic a přece to, co nás baví. Živit se tím, že budeme úspěšní a prostě jenom nestarat se. Peníze že nedělají člověka šťastného? Pff, to je co, propaganda chudých? To není pro vás, vy chcete být přesně jako ten týpek z reklamy na jackpoty, miliardář, co loví ženy ze dna moře a randí s tučňáky… nebo naopak? To je jedno, chcete být zkrátka ÚSPĚŠNÍ.
 školení manažera
Co je třeba proto, abychom byli úspěšní?
Přestaňte sledovat motivační kanály, demotivační kanály, přestaňte si kupovat drahé knížky o tom, jak uspět nebo jak si udržet zdravou tělesnou teplotu nebo jak čistit karmu za pochodu. Nekupujte žádné cédéčka, vykašlete se na všechny ty životní guru a týpky z obrazovek, co vám radí, že mají ten perfektní plán na bohatství. Vy jste ten jejich plán a jediný cíl je prodat co nejvíc rádoby mouder do éteru, naprosto zapomenutelných a bezvýznamných hloupostí, které akorát kradou čas. Pomohlo vám to? Leda tak ztratit 5 minut.
 ruka na kravatě
POCHOPILI JSTE TO? NE? TO UŽ BYSTE DÁVNO PŘESTALI ČÍST
Takže to pořád čtete? Pořád jste se nepoučili? Dobře, jdeme dál.
 
Přestaňte vyhazovat peníze za zbytečnosti, to je krok první. Zkuste ty peníze nějak využít, poznejte kus světa, vypněte mobil. Už jste to projeli? Tak ho zase zapněte a zjistěte, co hýbe světem, krajem, státem, vaší vesnicí. Pořád nic? Nevidíte příležitost? Tak to se omlouvám, byznys není pro vás.
 pracovník
Tohle je velmi důležité si uvědomit – byznys není pro každého. Úspěch nemůže být všude, nikdo nemůže být na vrcholu. Pokud to necítíte, pokud se sami nedokážete chopit šance, ale potřebujete různé rádoby životní guru, tak od toho dejte ruce pryč, vraťte se k pásu, dělejte, co vás baví, vyrábějte, konzumujte a užívejte si teplého krbu, rodiny a přátel. Občas je to největší bohatství svoboda vykašlat se na to a prostě vypnout na Vánoce.