Papírové doplňky pro vaši svatbu

Papírové doplňky pro vaši svatbu

Čeká vás plánování svatby a chcete mít všechno připravené k dokonalosti?
Mnoho nevěst si svatbu chce plánovat samo, protože jedině tak mají přehled co je již připravené a co je třeba dořešit. Zároveň si mohou samy určovat co si vyberou za výzdobu, kde bude svatba probíhat a jaké bude podáváno jídlo. Krásný svatební den je vzpomínka na celý život, a proto je třeba se jeho přípravě věnovat opravdu pečlivě. Jednou z prvních věcí je oznámení svatby.

moderní oznámení

Oznámení svatby probíhá většinou prostřednictvím svatebního oznámení, které se nese v duchu celé svatby. U nás najdete svatební oznámení Goldpress v mnoha provedeních, od obyčejných, přes luxusní a klasické až po ta vtipná. Každý pár je jedinečný stejně jako jeho svatba, a proto se snažíme pro nastávající manžele vytvořit oznámení, které bude nejlépe vystihovat jejich svatební den.

Která nevěsta by nechtěla sladěnou svatbu?
U plánování svatby se chce realizovat většina nevěst a chtějí mít mnoho věcí v jednom stylu, aby celá svatba vypadala opravdu dokonale. Není dobré když je pozvánka a oznámení například v květinovém vzoru a jmenovky v jiném vzoru. Proto nabízíme možnost vybrat si celou řadu papírových doplňků – oznámení, obálky, jmenovky, pozvánky ke stolu ale například i svatební menu.

klasické oznámení

S námi sladíte všechno
Svatebním oznámením to u nás nekončí. Jsme specialisté na papírenské zboží na svatby a další oslavy, a tak si u nás můžete nechat vyrobit například různé krabičky na výslužky, krabičky na makronky, nebo třeba konfety a další výzdobu na stůl. Vaše svatba bude díky našemu zboží vypadat dokonale a přesně tak jak jste si ji vysnili. Chcete mít oznámení s potiskem květin, které budete mít v kytici nebo na stolech? Vaše přání vám rádi splníme. Nebo chcete moderní plastové oznámení, které všem ukážete, že se orientujete v trendech? Proč ne, i takové oznámení pro vás rádi vyrobíme.