Zahrajte si na objevitele a pátrejte po zločinu v únikové hře

Zahrajte si na objevitele a pátrejte po zločinu v únikové hře

Dnešní doba je nejenže příliš uspěchaná, ale i náročná na dosažení potřebného klidu, který je pro naše zdraví tolik důležitý. Jestli nemáte dostatek volného času a možností, jak se odreagovat, využijte alespoň ten, co máte – naplno. Nabízíme vám příležitost zahrát si hru, která vám dokáže, že bavit se můžete kdykoliv. Navštivte únikovou hru Hradec Králové a vyřešte záhadu, během které vám neunikne žádný podstatný detail.

V Enigma escape narazíte na řadu hlavolamů, úkolů a kódů, kdy společně s vaším týmem odhalíte příčinu velké záhady, která vás v místnosti uvěznila.

lupa a otisky

Zahrajte si na detektiva, kterému to pálí

V nabídce her v Hradci Králové si můžete vybrat Samaru nebo Dvojitého agenta. Detektivní hádanka o agentovi, který se ztratil vám nedá spát a budete se snažit za každou cenu odhalit to, proč tomu tak je. Hra vás potrápí i svým zamotaným dějem a možná vás překvapí i samotná odpověď na hádanku, ke které se budete muset s vaším týmem dopracovat.

úniková cedule

Samara se naopak postará o dávku napětí a vytvoří s místnosti děsivou atmosféru. Film, jakým je „Kruh“ je světově známým hororem, na který právě tato hra navazuje a pokračuje v jeho hororovém příběhu. Pokud jste ho neviděli, před začátkem hry se na něho podívejte z pohodlí domova. Pomůže vám to uvědomit si řadu detailů, které vám pomohou dopracovat se do úspěšného finále.

Program, který oceníte v jakékoliv situaci

Ať už si potřebujete odpočinout, nasbírat nové síly nebo naopak zažít adrenalin, který vám přinese dobrodružství, spolehněte se na to, že díky hře o únik toho dosáhnete. Najděte si ve vašem okolí lidi, kteří se nebojí vstoupit do záhadné místnosti s vámi a vytvořte tým, který se bude skládat z maximálně 5 hráčů, kterým by mělo být více než 15 let.

Vzpomínky, které díky escape game získáte se stanou pro vás v každém ohledu nezapomenutelné.