Stěhujte se v klidu s prostornou dodávkou

Stěhujte se v klidu s prostornou dodávkou


Koupili jste nový dům nebo byt a už máte vše potřebné vyřízené a můžete se začít stěhovat? Teď, ale nastal ten hlavní problém nemáte jak své věci přestěhovat. Nikdo z rodiny ani ze známých nemá dodávku nebo nějaké větší vozidlo na to abyste do něj naskládali nábytek, oblečení a další osobní věci. Co si budeme povídat, člověk si za svůj život nashromáždí docela dost věcí a to nepočítám skříně, sedací soupravu a další kusy nábytku. Jak si zajistit bezpečný převoz věcí bez stresu a obtížného vyřizování.

stěhování

Mi vám rádi pomůžeme půjčte si jednu z našich dodávek. Na výběr jich máme hodně, stačí ji jen vybrat.

Co budete k zapůjčení potřebovat?

  • Platný řidičský průkaz skupiny B, který vlastníte déle než jeden rok, abyste měli již nějaké zkušenosti a nebyl jste úplný začátečník. Musíte mít nějaké zkušenosti.

  • Platný občanský průkaz.

  • Vratnou kauci, která se liší podle toho jestli budete vozidlo využívat pouze po české republice nebo jestli vůz vezmete do zemí Evropské unie. Hodnota vratné kauce je po naší zemi pět tisíc korun a v zahraničí až deset tisíc korun.

  • Ve všech vozidlech je vyhledávací systém, který chrání před odcizením vozidla.

řidičák

Do zapůjčení vozidla je zahrnuto několik bodů.

  • Auta mají zřízené povinné ručení s pojištěním odpovědnosti. Dále toto pojištění pokrývá havarijní pojištění. Nemusíte se bát, kdyby se něco stalo a došlo k havárii nebo dopravní nehodě auto je řádně pojištěno.

  • Vozidla jsou vybavena dálniční známkou pro Českou republiku. Nemusíte jezdit po městečkách a dědinách. Můžete svobodně najet na dálnici a neomezeně jet dokud vám to doprava umožní. V dnešní době jsou dálnice dost omezené dopravními nehodami a uzavírkami či zúženými pruhy. Ale určitě je výhodou mít dálniční známku na voze.

  • Dále je možné půjčit stěhovací techniku.

Neváhejte a využijte naše vozy při stěhování, ale i jako pracovní pomůcku. Určitě budete spokojeni, půjčovna dodávek Brno vás nezklame.