Zkuste zdravé těstoviny

Zkuste zdravé těstoviny


Vidíte, že jste se párkrát vyspali, a že tu máme opět léto. Většina lidí chce zhubnout právě do léta, aby se nemuseli na koupališti stydět v plavkách. Hubnout by ale člověk měl hlavně kvůli sobě. Jste si jisti, že i s vaší postavou by bylo potřeba něco udělat? Určitě víte, že bez pestré a zdravé stravy a pohybu to asi nepůjde. Zatím můžete zkusit nahradit klasické potraviny těmi zdravějšími. uvidíte, že i po této malé změně se začne vaše váha hýbat směrem dolů, a vaše tělo se začne pomaličku, ale jistě měnit v hezčí, pevnější a zdravější.

Člověk by měl jíst zdravě nejen, když chce zhubnout. Bílá mouka moc zdravá není, a proto bychom jí měli jíst co nejméně. Hodně lidí má rádo těstoviny, a pravidelně je má k jídlu. Když si místo klasických dáte alespoň občas celozrnné těstoviny, budete štíhlejší a pocítíte příznivé dopady na váš organismus.

celozrnné těstoviny

Celozrnné těstoviny jsou plné vlákniny. Díky tomu vás zasytí na mnohem delší dobu, než ty z bílé mouky. Důsledkem toho bude fakt, že po obědě nebudete shánět zákusek či další porci jídla. Tento druh těstovin je vhodný zejména při redukci a při zdravějším životním stylu. Naše těstoviny neobsahují vejce, ale jen BIO špaldovou mouku a vodu. Dopřejte si je v těstovinovém salátu, nebo je použijte jako přílohu, zapečte je, zkrátka se dají použít jako ty obyčejné těstoviny.

těstoviny penne

Chuť vás překvapí
Klasické bílé těstoviny vám asi chutnají. Ty špaldové mají trošku jinou chuť, která vás možná překvapí. Zpočátku můžete mít problém si na tuto chuť zvyknout, ale není to nic strašného. Jen prostě chutnají trošku jinak. Pokud máte děti, zkuste jim vařit zdravěji, a zkuste je zvykat na tuto variantu těstovin. Bílá mouka totiž pomáhá tělu nabírat tuky, a to určitě nechcete u dětí riskovat. Veďte sebe i je ke zdravému jídlu, odměnou vám bude lepší zdraví a hezčí postava.