Auto je super

Auto je super

Máte rádi auto? Já ano, kdo by neměl? Myslím, že v dnešní době auto velmi praktické. A nebojím se říct, že i důležité. Pamatuji si totiž na jeden případ, kdy jsi moje malá sestra zlomila nohu. Byla jsem se sestrou doma sama. Moji rodiče byli oba v práci. Moji rodiče pracovali v autoservisu. Takže je jasné, že oba dva auto měli. Navíc můj otec taky dříve pracovně jezdil autem.

Auto si jenom chválím.

Můj otec pracoval jako taxikář a moje maminka se tak s ním i seznámila. Seznámilo je prostě auto. A moje maminka ho později vystřídala v taxikařině. Auta proto byla jejich život. A cokoliv se týkalo auta nebo moto, tak se můj otec hned přidal, taky moc rád se šťoural v motoru auta. Ale abych se vrátila k sestře. Mě už v té době bylo 18 let a měla jsem řidičský průkaz. Ovšem neměla jsem auto. A byla jsem potom velmi v šoku, když sestra říkala, že má asi zlomenou nohu. Brečela a chtěla k doktorovi ,teď ovšem já jsem neměla jak, takže tady aspoň vidíte příklad, že nemít auto se opravdu nevyplatí.

Luxusní auta jsou krásná.

Sice jsou případy, kdy opravdu člověk nemůže mít řidičský průkaz, ale je to velká škoda. Mám taky jednu známou, která nemůže mít auto. Tedy vlastně řidičský průkaz. Má nějaké epileptické záchvaty, takže u ní řidičský průkaz nepřipadá v úvahu. A ovšem nemá tedy auta. Tak pracuje v autolakovně, aby byla u aut, protože má auta velmi ráda. Myslím, že to opravdu dobrá náhrada. Ale musí jezdit taxíkem. Nicméně, kdo auto má, tak si myslím, že je velké výhodě. Mít auto v dnešní době je velmi výhodné, i když to stojí hodně peněz. Všichni jistě víme, že v poslední době je provoz auta velmi drahý a taky se že se auto někdy nevyplatí. Všechno je předražené a taky náhradní díly a benzin do auta je taky velmi drahý. Navíc silnice jsou u nás v hrozném stavu, takže proč mát vůbec auto? Myslím, že jízda na kole by nás asi vyšla levněji a více ekologicky. To ale záleží pak už jen na nás.