Naplánujte prvotřídní teambuilding

Naplánujte prvotřídní teambuilding


Potřebovali byste naplánovat pro své kolegy co možná nejzábavnější a nejzajímavější teambuilding? Neváhejte do svého společného programu zahrnout i takzvanou laser game. Tato hra je naprosto ideální, pokud chcete otužit kolektiv, získat nějaké nové zážitky a užít si společně strávené okamžiky. Navíc budete spolupracovat v týmech, tudíž budete také utužovat vzájemnou důvěru, sehranost a tak podobně. Laser game je zkrátka skvělou volbou, pokud chcete zkusit něco nového, neotřelého a originálního.

Aztec (10)

I pro přátele a rodiny
Na laser game je však skvělé to, že je vhodná naprosto pro všechny. To znamená, že si ji mohou užívat i skupinky přátel, kteří se rozhodli strávit společně odpoledne, ale třeba také spolužáci, kteří se rozhodli nějakým způsobem ukončit školní rok. Je to tedy skvělá forma zábavy pro všechny skupinky lidí, kteří se chtějí zkrátka vzájemně pobavit a vyzkoušet si zase něco trošku jiného.

Vybavení nepotřebujete
Spousta lidí pořádně ani neví, jaké vybavení vlastně potřebuje. Velikou výhodou je to, že na laser game nepotřebujete naprosto nic, jediné, co určitě oceníte, bude pohodlné a sportovní oblečení, ve kterém se budete cítit volně. Přeci jen, během hry budete muset občas běhat, rychle se zohnout a podobné manévry, při kterých určitě oceníte pohodlnou teplákovou soupravu nežli upnuté džíny. Zbraň včetně vesty, která bude počítat zásahy, dostanete zdarma na místě.

skupina-mensi

Bezbolestná hra
Další obrovskou výhodou laser game je také to, že se jedná o zcela bezbolestnou aktivitu. Pokud jste někdy hráli obdobný paintball, tak určitě víte, jak bolí zásahy kuličkami. S bolestí zde nepočítejte – jediné, co se vás dotkne, budou paprsky, které ani neucítíte. Protihráči budou navíc mířit na vaši vestu, která v sobě skrývá počítadlo zásahů. Laser game je tedy zcela bezbolestná, díky čemuž jí holdují také ženy a mladší generace těch lidí, kteří právě díky bolesti odmítali paintball.