Zařizujeme bydlení

Zařizujeme bydlení


Pokud jste zrovna ukončili střední školu, tak máte před sebou jedno z největších rozhodování ve svém životě. Ano, je to velmi těžké v tak nízkém věku dělat nějaká životní rozhodnutí, ale nebojte se. Rodiče a všichni vaši blízcí jsou zde od toho, aby vám poradili a pomohli vám s tou nejlepší volbou pro vás. Pravděpodobně se vydáte dál v cestě za studiem a to s sebou odnáší jednu důležitou věc – nové bydlení. Přichází ta chvíle, kdy se poprvé osamostatníte od rodičů a poznáte, jaké je to žit opravdu na své triko. Samozřejmě to s sebou ponese spoustu stesku a plno potíží než si zvyknete na všechny povinnosti, které musíte zvládat. Máte ale hned několik možností, kde bydlet:

palety

  • Jděte do pronájmu. Je to velmi oblíbená možnost hlavně pokud máte dobrou partu přátel, o kterých víte, že jsou zodpovědní a bydlení s nimi nebude představovat žádné potíže. O nábytek si nemusíte dělat starosti, neboť se dá sehnat za levný peníz nějaký už použitý anebo vám mohou posloužit třeba palety, z kterých si vyrobíte konstrukci pro postel. Pak už jen koupíte nějakou tu matraci a část ložnice je hotová. Těchto typů na jednoduché a levné nábytky najdete na internetu a na nejrůznějších blozích o bydlení. Inspirací vám mohou být i nejrůznější katalogy s nábytkem a designem interiérů.

dřevěné palety

  • Kolej. Taková ta nejlevnější alternativa. Na jedné straně si zde můžete najít opravdu mnoho přátel a užít si spoustu zábavy, protože budete neustále s mladými lidmi, kteří se umí bavit. Na druhé straně zde jen těžko budete mít soukromí. Koleje jsou proslulé tím, že mají opravdu papírové stěny a vy tak bohužel slyšíte vše, co se děje kolem vás, nad vámi a i pod vámi.
  • Dojíždění. Proč se stěhovat, když máte doma všechno, co potřebujete? Tato metoda může být asi tou nejekonomičtější, ale není vhodná, pokud je vzdálenost školy od vašeho bydliště opravdu veliká.